за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sole Food
NIKE Sole Food
NIKE Sole Food
NIKE Sole Food
NIKE Sole Food
NIKE Sole Food
NIKE Sole Food
NIKE Sole Food
Код на производ: FB9803-010
NIKE

NIKE Sole Food

Код на производ: FB9803-010
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DN5246-100
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX9462-655
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DC7817-706
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE Sole Food
Маица
NIKE Sole Food