за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
LUSSARI EMILIA JACKET
LUSSARI EMILIA JACKET
LUSSARI EMILIA JACKET
LUSSARI EMILIA JACKET
LUSSARI EMILIA JACKET
LUSSARI EMILIA JACKET
LUSSARI EMILIA JACKET
LUSSARI EMILIA JACKET
Код на производ: LSA223F501-01
LUSSARI

LUSSARI EMILIA JACKET

Код на производ: LSA223F501-01
9.390 ДЕН
9.390 ДЕН
6.573 ДЕН
Заштеда: 2.817 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LUSSARI
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна LSBG183200-01
5.454 ДЕН
Заштеда 40%
9.090 ДЕН
Додај во кошничка
LUSSARI LUSSARI EMILIA JACKET
Јакна
LUSSARI LUSSARI EMILIA JACKET