за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
Код на производ: DZ3184-464
NIKE

NIKE Jordan

Код на производ: DZ3184-464
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DN3048-100
1.074 ДЕН
Заштеда 40%
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE Jordan
Маица
NIKE Jordan