за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP
COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP
COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP
COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP
COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP
COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP
COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP
COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP
Код на производ: 2031311414
COLUMBIA

COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP

Код на производ: 2031311414
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 2053321278
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 2054831397
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
COLUMBIA COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP
Дуксер
COLUMBIA COLUMBIA TRIPLE CANYON™ FULL ZIP