за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas M Z.N.E. PR FZ
adidas M Z.N.E. PR FZ
adidas M Z.N.E. PR FZ
adidas M Z.N.E. PR FZ
adidas M Z.N.E. PR FZ
adidas M Z.N.E. PR FZ
adidas M Z.N.E. PR FZ
adidas M Z.N.E. PR FZ
Код на производ: IN5090
adidas

adidas M Z.N.E. PR FZ

Код на производ: IN5090
Код на производителот: IKU93
6.688 ДЕН
6.688 ДЕН
5.350 ДЕН
Заштеда: 1.338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Sportswear

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV1642
1.253 ДЕН
Заштеда 40%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
adidas adidas M Z.N.E. PR FZ
Дуксер
adidas adidas M Z.N.E. PR FZ