за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE M NK TEE ST 5
NIKE M NK TEE ST 5
NIKE M NK TEE ST 5
NIKE M NK TEE ST 5
Код на производ: FD0058-063
NIKE

NIKE M NK TEE ST 5

Код на производ: FD0058-063
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FD0065-363
1.883 ДЕН
Заштеда 30%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE M NK TEE ST 5
Маица
NIKE NIKE M NK TEE ST 5