за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
Код на производ: 2050961278
COLUMBIA

COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET

Код на производ: 2050961278
16.390 ДЕН
16.390 ДЕН
13.932 ДЕН
Заштеда: 2.458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2007791278
10.702 ДЕН
Заштеда 15%
12.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2052921010
7.727 ДЕН
Заштеда 15%
9.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2051371224
7.472 ДЕН
Заштеда 15%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
COLUMBIA COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET
Јакна
COLUMBIA COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ JACKET