за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
COCOMO NELS T-SHIRT
COCOMO NELS T-SHIRT
COCOMO NELS T-SHIRT
COCOMO NELS T-SHIRT
Код на производ: CMA211B802-02
COCOMO

COCOMO NELS T-SHIRT

Код на производ: CMA211B802-02
790 ДЕН
790 ДЕН
395 ДЕН
Заштеда: 395 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 8
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
COCOMO COCOMO NELS T-SHIRT
Маица
COCOMO COCOMO NELS T-SHIRT