за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE K NSW TF HIGH SYNFL HD PRKA JK
NIKE K NSW TF HIGH SYNFL HD PRKA JK
NIKE K NSW TF HIGH SYNFL HD PRKA JK
NIKE K NSW TF HIGH SYNFL HD PRKA JK
NIKE K NSW TF HIGH SYNFL HD PRKA JK
NIKE K NSW TF HIGH SYNFL HD PRKA JK
Код на производ: FD2842-010
NIKE

NIKE K NSW TF HIGH SYNFL HD PRKA JK

Код на производ: FD2842-010
8.990 ДЕН
8.990 ДЕН
7.192 ДЕН
Заштеда: 1.798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 7-8г.
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна DX1264-011
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DX1268-326
5.992 ДЕН
Заштеда 20%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна DX1264-247
4.922 ДЕН
Заштеда 15%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE K NSW TF HIGH SYNFL HD PRKA JK
Јакна
NIKE NIKE K NSW TF HIGH SYNFL HD PRKA JK