за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KRONOS T-Shirt
KRONOS T-Shirt
KRONOS T-Shirt
KRONOS T-Shirt
Код на производ: KRA223G802-80
KRONOS

KRONOS T-Shirt

Код на производ: KRA223G802-80
990 ДЕН
990 ДЕН
594 ДЕН
Заштеда: 396 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5 5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица KRA223G802-10
594 ДЕН
Заштеда 40%
990 ДЕН
Додај во кошничка
KRONOS T-Shirt
Маица
KRONOS T-Shirt