за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
Код на производ: 1380323-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Curry Playable

Код на производ: 1380323-001
Со машката јакна UNDER ARMOUR Curry Playable, Стивен Кари ви кажува да носите опрема што ја поддржува амбицијата засекогаш да ја промените играта. Уникатниот трислоен материјал се прилагодува на вашите движења и има воздушни џебови кои ја задржуваат топлината без губење на дишењето. Материјалот со четири насоки ја отстранува потта и се суши многу брзо, што го прави идеален за носење после натпревар или додека се загревате. Водоотпорни панели со посебна текстура и мрежеста капа претставуваат дополнителен слој на заштита. Асиметричниот преден патент го олеснува поставувањето на слоеви, додека џебовите ги чуваат безбедни малите вредни предмети. Направете го вашиот стил уникатен и во играта и во мода со моделот UNDER ARMOR Curry Playable. Спецификација: Машка јакна Четиринасочниот материјал ја отстранува потта Водоотпорни панели Странични џебови со патент Мрежеста капа Асиметричен преден патент Машинско перење Состав: 91% полиестер, 9% еластин.
6.590 ДЕН
6.590 ДЕН
4.943 ДЕН
Заштеда: 1.647 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • SM SM
 • MD M
 • LG LG
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Со машката јакна UNDER ARMOUR Curry Playable, Стивен Кари ви кажува да носите опрема што ја поддржува амбицијата засекогаш да ја промените играта. Уникатниот трислоен материјал се прилагодува на вашите движења и има воздушни џебови кои ја задржуваат топлината без губење на дишењето. Материјалот со четири насоки ја отстранува потта и се суши многу брзо, што го прави идеален за носење после натпревар или додека се загревате. Водоотпорни панели со посебна текстура и мрежеста капа претставуваат дополнителен слој на заштита. Асиметричниот преден патент го олеснува поставувањето на слоеви, додека џебовите ги чуваат безбедни малите вредни предмети. Направете го вашиот стил уникатен и во играта и во мода со моделот UNDER ARMOR Curry Playable.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Четиринасочниот материјал ја отстранува потта
 • Водоотпорни панели
 • Странични џебови со патент
 • Мрежеста капа
 • Асиметричен преден патент
 • Машинско перење
 • Состав: 91% полиестер, 9% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 1374315-469
  4.922 ДЕН
  Заштеда 15%
  5.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 1374298-469
  3.902 ДЕН
  Заштеда 15%
  4.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 1374298-011
  3.902 ДЕН
  Заштеда 15%
  4.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Curry Playable
  Дуксер
  UNDER ARMOUR Curry Playable