за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
UNDER ARMOUR Streaker
Код на производ: 1361469-400
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Streaker

Код на производ: 1361469-400
Машката маичка за трчање Under Armour STREAKER е се што ви треба за успешно да ја постигнете целта. Ткаенината Under Armour Microthread ја апсорбира потта од вашата кожа и брзо се суши, не се лепи за кожата и ја прави секоја активност поудобна. Мрежестите панели ја подобруваат вентилацијата додека продолжениот заден дел обезбедува слобода на движење и подобра покриеност. Флуоресцентните детали обезбедуваат подобра видливост во темница. Едноставниот дизајн ја прави оваа маичка лесна за носење и спојување со остатокот од вашата гардероба. Спецификација: Машка маица за трчање Краток ракав Мрежести панели Состав: 93% полиестер и 7% еластин.
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • SM SM
 • MD MD
 • LG LG
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката маичка за трчање Under Armour STREAKER е се што ви треба за успешно да ја постигнете целта. Ткаенината Under Armour Microthread ја апсорбира потта од вашата кожа и брзо се суши, не се лепи за кожата и ја прави секоја активност поудобна. Мрежестите панели ја подобруваат вентилацијата додека продолжениот заден дел обезбедува слобода на движење и подобра покриеност. Флуоресцентните детали обезбедуваат подобра видливост во темница. Едноставниот дизајн ја прави оваа маичка лесна за носење и спојување со остатокот од вашата гардероба. Спецификација:

 • Машка маица за трчање
 • Краток ракав
 • Мрежести панели
 • Состав: 93% полиестер и 7% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1374545-100
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1378403-722
  2.754 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Streaker
  Маица
  UNDER ARMOUR Streaker