за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NSW SF DWN WR HD JKT
NIKE W NSW SF DWN WR HD JKT
NIKE W NSW SF DWN WR HD JKT
NIKE W NSW SF DWN WR HD JKT
Код на производ: DQ5903-133
NIKE

NIKE W NSW SF DWN WR HD JKT

Код на производ: DQ5903-133
14.290 ДЕН
14.290 ДЕН
11.432 ДЕН
Заштеда: 2.858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна BV4741-606
5.663 ДЕН
Заштеда 30%
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CI9996-657
5.663 ДЕН
Заштеда 30%
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
NIKE NIKE W NSW SF DWN WR HD JKT
Јакна
NIKE NIKE W NSW SF DWN WR HD JKT