за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT
NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT
NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT
NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT
NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT
NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT
NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT
NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT
Код на производ: FB8185-410
NIKE

NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT

Код на производ: FB8185-410
15.890 ДЕН
15.890 ДЕН
13.507 ДЕН
Заштеда: 2.383 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна DX2036-010
8.152 ДЕН
Заштеда 20%
10.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DR4971-010
8.712 ДЕН
Заштеда 20%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна DX2037-237
8.152 ДЕН
Заштеда 20%
10.190 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT
Јакна
NIKE NIKE M NK SF WR PL-FLD HD JKT