за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
COLUMBIA POWDER LITE™ GIRLS HOODED JACKET
COLUMBIA POWDER LITE™ GIRLS HOODED JACKET
COLUMBIA POWDER LITE™ GIRLS HOODED JACKET
COLUMBIA POWDER LITE™ GIRLS HOODED JACKET
COLUMBIA POWDER LITE™ GIRLS HOODED JACKET
COLUMBIA POWDER LITE™ GIRLS HOODED JACKET
Код на производ: 1802933514
COLUMBIA

COLUMBIA POWDER LITE™ GIRLS HOODED JACKET

Код на производ: 1802933514
5.490 ДЕН
5.490 ДЕН
4.667 ДЕН
Заштеда: 823 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Деца-девојчиња
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1863461467
5.772 ДЕН
Заштеда 15%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
COLUMBIA COLUMBIA POWDER LITE™ GIRLS HOODED JACKET
Јакна
COLUMBIA COLUMBIA POWDER LITE™ GIRLS HOODED JACKET