за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KRONOS Full Zip Hoody
KRONOS Full Zip Hoody
KRONOS Full Zip Hoody
KRONOS Full Zip Hoody
KRONOS Full Zip Hoody
KRONOS Full Zip Hoody
KRONOS Full Zip Hoody
KRONOS Full Zip Hoody
Код на производ: KRA223B602-05
KRONOS

KRONOS Full Zip Hoody

Код на производ: KRA223B602-05
Облечете го вашето малечко во Kronos Full Zip Hoody. Изработен е од исклучително мека и удобна ткаенина, со интересна графика која му дава кул изглед. Еластичните манжетни го одржуваат овој дуксер на место. Искомбинирајте им ги со омилените долен дел тренерки или фармерки и вашето малечко ќе биде подготвено за сите активности! Спецификација: Предни џебови Капуљача Еластични делови на ракавите.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
956 ДЕН
Заштеда: 1.434 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 12 11-12г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Облечете го вашето малечко во Kronos Full Zip Hoody. Изработен е од исклучително мека и удобна ткаенина, со интересна графика која му дава кул изглед. Еластичните манжетни го одржуваат овој дуксер на место. Искомбинирајте им ги со омилените долен дел тренерки или фармерки и вашето малечко ќе биде подготвено за сите активности!
Спецификација:

 • Предни џебови
 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд KRONOS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  KRONOS Full Zip Hoody
  Дуксер
  KRONOS Full Zip Hoody