за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NSW RIB JRSY SS TOP
NIKE W NSW RIB JRSY SS TOP
NIKE W NSW RIB JRSY SS TOP
NIKE W NSW RIB JRSY SS TOP
NIKE W NSW RIB JRSY SS TOP
NIKE W NSW RIB JRSY SS TOP
Код на производ: DV7870-272
NIKE

NIKE W NSW RIB JRSY SS TOP

Код на производ: DV7870-272
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
2.514 ДЕН
Заштеда: 1.676 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Маица BV6169-063
1.437 ДЕН
Заштеда 15%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Маица DN5697-242
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FD4149-010
2.392 ДЕН
Заштеда 20%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NSW RIB JRSY SS TOP
Маица
NIKE NIKE W NSW RIB JRSY SS TOP