за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Jordan Graphic
NIKE Jordan Graphic
NIKE Jordan Graphic
NIKE Jordan Graphic
NIKE Jordan Graphic
NIKE Jordan Graphic
Код на производ: 45C202-001
NIKE

NIKE Jordan Graphic

Код на производ: 45C202-001
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45B866-001
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE Jordan Graphic
Маица
NIKE Jordan Graphic