за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ: FJ1121-010
NIKE

NIKE Sportswear

Код на производ: FJ1121-010
Nike Sportswear е машка lifestyle маица за секојдневна секојдневна облека. Маичката изработена од мек и лесен памук е совршена за комбинирање со други парчиња облека. Опуштеното вклопување нуди целодневна удобност, а печатените графики се мазни на допир и ја истакнуваат вашата љубов кон брендот Nike. Ребрестиот дел спречува истегнување, но е и еластичен така што го поддржува секое ваше движење. Спецификација: Машка lifestyle маица Стандарден крој Кратки ракави Ребреста јака Машинско перење Состав: 100% памук.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear е машка lifestyle маица за секојдневна секојдневна облека. Маичката изработена од мек и лесен памук е совршена за комбинирање со други парчиња облека. Опуштеното вклопување нуди целодневна удобност, а печатените графики се мазни на допир и ја истакнуваат вашата љубов кон брендот Nike. Ребрестиот дел спречува истегнување, но е и еластичен така што го поддржува секое ваше движење.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Ребреста јака
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DX9462-655
  1.673 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DC7817-706
  1.832 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FD6636-010
  2.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Sportswear
  Маица
  NIKE Sportswear