за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
MONT SPIRE
MONT SPIRE
MONT SPIRE
MONT SPIRE
MONT SPIRE
MONT SPIRE
MONT SPIRE
MONT SPIRE
MONT SPIRE
MONT SPIRE
MONT SPIRE
MONT SPIRE
Код на производ: MNA233M507-01
MONT

MONT SPIRE

Код на производ: MNA233M507-01
MONT Spire е функционална машка јакна со капуљача која ќе стане вашиот омилен дел од вашата гардероба во постудените денови. Оваа разновидна поставена јакна нуди сосема ново ниво на заштита од студот. Подигнатата јака во која може да се спакува капуљачата и манжетните на ракавите штитат од студот, а патентот со целосна должина овозможува полесно облекување и регулирање на топлината. Страничните џебови се безбедно место за складирање мали предмети или за загревање на рацете. Спецификација: Машка јакна со капуљача Манжетни на ракавите Патент со целосна должина Странични џебови.
12.590 ДЕН
12.590 ДЕН
8.813 ДЕН
Заштеда: 3.777 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

MONT Spire е функционална машка јакна со капуљача која ќе стане вашиот омилен дел од вашата гардероба во постудените денови. Оваа разновидна поставена јакна нуди сосема ново ниво на заштита од студот. Подигнатата јака во која може да се спакува капуљачата и манжетните на ракавите штитат од студот, а патентот со целосна должина овозможува полесно облекување и регулирање на топлината. Страничните џебови се безбедно место за складирање мали предмети или за загревање на рацете.
Спецификација:

 • Машка јакна со капуљача
 • Манжетни на ракавите
 • Патент со целосна должина
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA233M541-62
  8.813 ДЕН
  Заштеда 30%
  12.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA233M511-68
  12.103 ДЕН
  Заштеда 30%
  17.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA233M541-01
  8.813 ДЕН
  Заштеда 30%
  12.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  MONT SPIRE
  Јакна
  MONT SPIRE