за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
MONT MONT ZERO JKT
Код на производ: MNA233F509-09
MONT

MONT MONT ZERO JKT

Код на производ: MNA233F509-09
12.590 ДЕН
12.590 ДЕН
8.813 ДЕН
Заштеда: 3.777 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд MONT
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна MNA233F515-95
8.113 ДЕН
Заштеда 30%
11.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна MNA233F509-71
8.813 ДЕН
Заштеда 30%
12.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна MNA231F506-92
3.633 ДЕН
Заштеда 30%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
MONT MONT MONT ZERO JKT
Јакна
MONT MONT MONT ZERO JKT