за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
Код на производ: MNA233M504-02
MONT

MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT

Код на производ: MNA233M504-02
Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
9.390 ДЕН
9.390 ДЕН
6.573 ДЕН
Заштеда: 2.817 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд MONT
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна MNA233M502-93
20.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна MNA233M502-01
20.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна MNA233M504-54
6.573 ДЕН
Заштеда 30%
9.390 ДЕН
Додај во кошничка
MONT MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT
Јакна
MONT MONT MONT M LIGHTWEIGHT JKT