за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
MONT Yogi
MONT Yogi
MONT Yogi
MONT Yogi
MONT Yogi
MONT Yogi
MONT Yogi
MONT Yogi
MONT Yogi
MONT Yogi
Код на производ: MNA233F515-95
MONT

MONT Yogi

Код на производ: MNA233F515-95
MONT Yogi е функционална женска јакна која ќе стане вашиот омилен дел од вашата гардероба во постудените денови. Оваа разновидна поставена јакна нуди сосема ново ниво на заштита од студот. Подигнатата јака и манжетните на ракавите штитат од студот, а патентот со целосна должина овозможува полесно облекување и регулирање на топлината. Страничните џебови се безбедно место за складирање мали предмети или за загревање на рацете. Спецификација: Женска јакна Манжетни на ракавите Патент со целосна должина Странични џебови.
11.590 ДЕН
11.590 ДЕН
8.113 ДЕН
Заштеда: 3.477 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

MONT Yogi е функционална женска јакна која ќе стане вашиот омилен дел од вашата гардероба во постудените денови. Оваа разновидна поставена јакна нуди сосема ново ниво на заштита од студот. Подигнатата јака и манжетните на ракавите штитат од студот, а патентот со целосна должина овозможува полесно облекување и регулирање на топлината. Страничните џебови се безбедно место за складирање мали предмети или за загревање на рацете.
Спецификација:

 • Женска јакна
 • Манжетни на ракавите
 • Патент со целосна должина
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA233F509-09
  8.813 ДЕН
  Заштеда 30%
  12.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA233F509-71
  8.813 ДЕН
  Заштеда 30%
  12.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA231F506-92
  3.633 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  MONT Yogi
  Јакна
  MONT Yogi