за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
adidas DON
Код на производ: II7786
adidas

adidas DON

Код на производ: II7786
Код на производителот: ELO71
Машката маица за кошарка на adidas DON ја слави посветеноста и волјата на познатата кошаркарска ѕвезда Донован Мичел. Неговото мото „одлучност над негативноста“ е испечатено на грбот и покрај рабовите на маицата како знак на инспирација. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Состав: памук.
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката маица за кошарка на adidas DON ја слави посветеноста и волјата на познатата кошаркарска ѕвезда Донован Мичел. Неговото мото „одлучност над негативноста“ е испечатено на грбот и покрај рабовите на маицата како знак на инспирација. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Состав: памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IB9403
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IB3027
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IC1855
  1.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas DON
  Маица
  adidas DON