за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE JDB JORDAN JERSEY PATCH TEE
NIKE JDB JORDAN JERSEY PATCH TEE
NIKE JDB JORDAN JERSEY PATCH TEE
NIKE JDB JORDAN JERSEY PATCH TEE
Код на производ: 95C646-023
NIKE

NIKE JDB JORDAN JERSEY PATCH TEE

Код на производ: 95C646-023
1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
1.134 ДЕН
Заштеда: 756 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95C192-023
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE JDB JORDAN JERSEY PATCH TEE
Маица
NIKE NIKE JDB JORDAN JERSEY PATCH TEE