за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE JORDAN
NIKE JORDAN
NIKE JORDAN
NIKE JORDAN
Код на производ: 85C726-023
NIKE

NIKE JORDAN

Код на производ: 85C726-023
Nike Jordan се долен lifestyle детски тренерки за момчиња. Тие се дизајнирани да ви ја дадат удобноста и удобноста што ја заслужувате. Импресивните детали за Jumpman го комплетираат кошаркарскиот стил. Еластичните делови спречуваат несакано движење, продирање на ладен воздух и ги доведуваат вашите Nike патики до израз. Страничните џебови се таму за лесно складирање на сите потребни ситници. Еластична половина со врвка за лесна персонализација. Неговата боја го зголемува бројот на комбинации на облека. Спецификација: Детски тренерки за момчиња Лого на Jumpman Еластичен појас со врвки Странични џебови Еластичен дел.

Специјалната колекција FLEECE е направена од најквалитетни материјали прилагодени да дадат најдобри резултати. Материјалите се флексибилни, исполнети со лесен слој од пена со цел да го блокираат студениот воздух за да се задржи топлината на телото што е можно подолго во зимски услови. Сите FLEECE модели погледнете ги ТУКА.

3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 3-4г.
 • 5 4-5г.
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Jordan се долен lifestyle детски тренерки за момчиња. Тие се дизајнирани да ви ја дадат удобноста и удобноста што ја заслужувате. Импресивните детали за Jumpman го комплетираат кошаркарскиот стил. Еластичните делови спречуваат несакано движење, продирање на ладен воздух и ги доведуваат вашите Nike патики до израз. Страничните џебови се таму за лесно складирање на сите потребни ситници. Еластична половина со врвка за лесна персонализација. Неговата боја го зголемува бројот на комбинации на облека.
Спецификација:

 • Детски тренерки за момчиња
 • Лого на Jumpman
 • Еластичен појас со врвки
 • Странични џебови
 • Еластичен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE JORDAN
  Долен дел тренерки
  NIKE JORDAN