за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA EVOSTRIPE
PUMA EVOSTRIPE
PUMA EVOSTRIPE
PUMA EVOSTRIPE
PUMA EVOSTRIPE
PUMA EVOSTRIPE
PUMA EVOSTRIPE
PUMA EVOSTRIPE
Код на производ: 676073-44
PUMA

PUMA EVOSTRIPE

Код на производ: 676073-44
Поедноставете ја вашата гардероба за вежбање со женскиот lifestyle дуксер Puma Evostripe. Овој дуксер доаѓа во редовно вклопување и е поврзан со нашите ткаенини што ја отстрануваат влагата за да ви помогнат да се испотите додека уживате во вашите омилени спортски активности. Технологијата DryCELL од која е направен овој дуксер му овозможува да ја одвлече влагата од телото и да ве заштити од пот за време на вежбањето. Овој дуксер е направен од најмалку 20% рециклиран материјал како чекор кон подобра иднина. Спецификација: Женски дуксер Странични џебови Патент со целосна должина.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Поедноставете ја вашата гардероба за вежбање со женскиот lifestyle дуксер Puma Evostripe. Овој дуксер доаѓа во редовно вклопување и е поврзан со нашите ткаенини што ја отстрануваат влагата за да ви помогнат да се испотите додека уживате во вашите омилени спортски активности. Технологијата DryCELL од која е направен овој дуксер му овозможува да ја одвлече влагата од телото и да ве заштити од пот за време на вежбањето. Овој дуксер е направен од најмалку 20% рециклиран материјал како чекор кон подобра иднина.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Странични џебови
 • Патент со целосна должина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 676005-22
  2.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 676073-01
  3.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 621488-65
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  PUMA EVOSTRIPE
  Дуксер
  PUMA EVOSTRIPE