за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
adidas 3- STRIPES
Код на производ: IL6077
adidas

adidas 3- STRIPES

Код на производ: IL6077
Код на производителот: HAX51
Надoградете ги неопходните парчиња во зимската гардероба со детската јакна за тинејџери adidas 3-STRIPES. Вградената изолација и водоотпорната завршница ветуваат топлина што ви е потребна кога сте во движење на ладен и слаб дожд. Безвременските ленти на аdidas го прават идеален слој за вашите секојдневни активности. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Со постава Водоотпорна завршница.
5.488 ДЕН
5.488 ДЕН
5.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Надoградете ги неопходните парчиња во зимската гардероба со детската јакна за тинејџери adidas 3-STRIPES. Вградената изолација и водоотпорната завршница ветуваат топлина што ви е потребна кога сте во движење на ладен и слаб дожд. Безвременските ленти на аdidas го прават идеален слој за вашите секојдневни активности. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Со постава
 • Водоотпорна завршница

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas 3- STRIPES
  Јакна
  adidas 3- STRIPES