за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
Код на производ: IJ8770
adidas

adidas SCRIBBLE EMBROIDERY

Код на производ: IJ8770
Код на производителот: DTG77
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY се долен дел женски lifestyle тренерки кој носи одличен спортски стил и карактеристична удобност во вашето секојдневие. Дизајнирани се да обезбеди целодневна удобност и пријатност, инспириран од скицирање во слободна форма што го слави личниот стил. Направени е од мешавина од памук и ве одржува пријатно топло во студените денови. Има опуштен крој што ви дава целосна слобода на движење. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Страничните џебови ќе ги држат сите ваши ситници. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Облечете ги овие долни тренерки на adidas и блеснете во вашиот препознатлив стил каде и да ве однесе денот. Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Состав: 80% памук и 20% рециклиран полиестер Ребрести еластични делови Еластичен појас со врвки Лого на adidas Странични џебови.
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas SCRIBBLE EMBROIDERY се долен дел женски lifestyle тренерки кој носи одличен спортски стил и карактеристична удобност во вашето секојдневие. Дизајнирани се да обезбеди целодневна удобност и пријатност, инспириран од скицирање во слободна форма што го слави личниот стил. Направени е од мешавина од памук и ве одржува пријатно топло во студените денови. Има опуштен крој што ви дава целосна слобода на движење. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Страничните џебови ќе ги држат сите ваши ситници. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Облечете ги овие долни тренерки на adidas и блеснете во вашиот препознатлив стил каде и да ве однесе денот.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Состав: 80% памук и 20% рециклиран полиестер
 • Ребрести еластични делови
 • Еластичен појас со врвки
 • Лого на adidas
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
  Долен дел тренерки
  adidas SCRIBBLE EMBROIDERY