за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
Код на производ: IL6099
adidas

adidas PADDED JACKET

Код на производ: IL6099
Код на производителот: HAX49
Кога температурата ќе падне и вашите малечки ќе тргнат на својата следна авантура, чувајте ги заштитени од студот во детската унисекс јакна adidas PADDED JACKET за бебиња и мали деца. Синтетичката изолација обезбедува лесна топлина. Препознатливите три ленти го носат тој иконски аdidas изглед. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Капуљача Синтетичка изолација.
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Кога температурата ќе падне и вашите малечки ќе тргнат на својата следна авантура, чувајте ги заштитени од студот во детската унисекс јакна adidas PADDED JACKET за бебиња и мали деца. Синтетичката изолација обезбедува лесна топлина. Препознатливите три ленти го носат тој иконски аdidas изглед. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Капуљача
 • Синтетичка изолација

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas PADDED JACKET
  Јакна
  adidas PADDED JACKET