за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TIRO 23
adidas TIRO 23
adidas TIRO 23
adidas TIRO 23
adidas TIRO 23
adidas TIRO 23
adidas TIRO 23
adidas TIRO 23
Код на производ: IJ7377
adidas

adidas TIRO 23

Код на производ: IJ7377
Код на производителот: HAR53
adidas TIRO 23 детскиот дуксер со капуљача ја носи иконската значка на фудбалскиот клуб Реал Мадрид заедно со логото на adidas. Со толку многу трофеи на нивното име, можете со гордост да го носите грбот на Реал Мадрид. Овој дуксер е изработен од мека ткаенина со ребрести детали за дополнителна удобност. Технологијата AEROREADY ја отстранува влагата за да ви помогне да останете суви без разлика дали навивате за вашиот тим или трчате по топката. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Капуљача AEROREADY технологија Грбот на Реал Мадрид.
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 128 7-8г.
 • 140 9-10г.
 • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TIRO 23 детскиот дуксер со капуљача ја носи иконската значка на фудбалскиот клуб Реал Мадрид заедно со логото на adidas. Со толку многу трофеи на нивното име, можете со гордост да го носите грбот на Реал Мадрид. Овој дуксер е изработен од мека ткаенина со ребрести детали за дополнителна удобност. Технологијата AEROREADY ја отстранува влагата за да ви помогне да останете суви без разлика дали навивате за вашиот тим или трчате по топката. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Капуљача
 • AEROREADY технологија
 • Грбот на Реал Мадрид

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IL9561
  2.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TIRO 23
  Дуксер
  adidas TIRO 23