за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas MULTI Softshel
adidas MULTI Softshel
adidas MULTI Softshel
adidas MULTI Softshel
adidas MULTI Softshel
adidas MULTI Softshel
adidas MULTI Softshel
adidas MULTI Softshel
adidas MULTI Softshel
adidas MULTI Softshel
Код на производ: HZ4425
adidas

adidas MULTI Softshel

Код на производ: HZ4425
Код на производителот: MKW44
adidas MULTI Softshell е машка softshell јакна која е ваш идеален придружник за време на активности на отворено. Планинска патека или шумска патека. Прошетајте или прошетајте. Планирајте каде сакате, како и да сакате во оваа мека јакна на adidas. Ги држи ветрот и слабиот дожд подалеку од вас, притоа обезбедувајќи целосна слобода на движење. Мекa и еластичнa, со капа за дополнителна покриеност, тaa е вашиот омилен придружник на патеката. Добро изгледа и во кафуле. Направенa од 70% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машка softshell јакна Капуљача Направена од 70% рециклирана содржина.
7.988 ДЕН
7.988 ДЕН
7.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas MULTI Softshell е машка softshell јакна која е ваш идеален придружник за време на активности на отворено. Планинска патека или шумска патека. Прошетајте или прошетајте. Планирајте каде сакате, како и да сакате во оваа мека јакна на adidas. Ги држи ветрот и слабиот дожд подалеку од вас, притоа обезбедувајќи целосна слобода на движење. Мекa и еластичнa, со капа за дополнителна покриеност, тaa е вашиот омилен придружник на патеката. Добро изгледа и во кафуле. Направенa од 70% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машка softshell јакна
 • Капуљача
 • Направена од 70% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas MULTI Softshel
  Јакна
  adidas MULTI Softshel