за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
adidas PADDED JACKET
Код на производ: IL6085
adidas

adidas PADDED JACKET

Код на производ: IL6085
Код на производителот: HAX50
Кога температурата ќе падне и вашите малечки ќе тргнат на својата следна авантура, чувајте ги заштитени од студот во детската унисекс јакна adidas PADDED JACKET. Синтетичката изолација обезбедува лесна топлина, додека затворачот со патент и хаубата со целосна должина нудат приспособлива покриеност. Препознатливите три ленти го носат тој иконски адидас изглед. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Целосно затворање со патент Капуљача Синтетичка изолација.
4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Кога температурата ќе падне и вашите малечки ќе тргнат на својата следна авантура, чувајте ги заштитени од студот во детската унисекс јакна adidas PADDED JACKET. Синтетичката изолација обезбедува лесна топлина, додека затворачот со патент и хаубата со целосна должина нудат приспособлива покриеност. Препознатливите три ленти го носат тој иконски адидас изглед. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Целосно затворање со патент
 • Капуљача
 • Синтетичка изолација

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas PADDED JACKET
  Јакна
  adidas PADDED JACKET