за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
Код на производ: 1363282-890
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Sportstyle

Код на производ: 1363282-890
одличен избор како за летни топли денови, така и за зимски период и слоевито облекување. Бидете подготвени за сите околности. Засилената јака ќе го намали истегнувањето на маицата и ќе го продолжи животниот век на овој модел. Препуштете се на добриот стил и неоспорната удобност.Спецификација: Детска маичка Кратки ракави Under Armour графика.
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • YSM 9-10г.
 • YXL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

одличен избор како за летни топли денови, така и за зимски период и слоевито облекување. Бидете подготвени за сите околности. Засилената јака ќе го намали истегнувањето на маицата и ќе го продолжи животниот век на овој модел. Препуштете се на добриот стил и неоспорната удобност.
Спецификација:

 • Детска маичка
 • Кратки ракави
 • Under Armour графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст Kids
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1373767-369
  895 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1375139-890
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Sportstyle
  Маица
  UNDER ARMOUR Sportstyle