за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
Код на производ: FB5198-010
NIKE

NIKE Dri-FIT One

Код на производ: FB5198-010
Nike Dri-FIT е женски дуксер со полна должина на патент за славење на вашите победи. Без разлика дали тренирате или се релаксирате после работа, ќе ви биде пријатно во овој мек прозрачен дуксер. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Во двата странични џебови можете да спакувате ситници или да ги загреете рацете доколку е потребно. Меките, еластични делови на ракавите помагаат сè да остане на своето место додека се движите. Има опуштен крој и ви овозможува лежерен изглед. Спецификација: Женски дуксер Целосен патент Странични џебови Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 62% памук, 38% полиестер.
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Dri-FIT е женски дуксер со полна должина на патент за славење на вашите победи. Без разлика дали тренирате или се релаксирате после работа, ќе ви биде пријатно во овој мек прозрачен дуксер. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Во двата странични џебови можете да спакувате ситници или да ги загреете рацете доколку е потребно. Меките, еластични делови на ракавите помагаат сè да остане на своето место додека се движите. Има опуштен крој и ви овозможува лежерен изглед. Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Целосен патент
 • Странични џебови
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM7027-653
  2.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX0002-744
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX0002-291
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Dri-FIT One
  Дуксер
  NIKE Dri-FIT One