за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
Код на производ: IL6096
adidas

adidas COLORBLOCK

Код на производ: IL6096
Код на производителот: HAX60
Поминете низ зимските временски услови со доверба во adidas COLORBLOCK детската зимска јакна за тинејџери. Синтетичката обвивка ја ветува топлината што ви е потребна кога се борите со студот. Контрастните бои го нагласуваат чистиот, минималистички дизајн. Ставете ја капуљачата за дополнително покривање. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Синтетичка подлога Капуљача.
6.088 ДЕН
6.088 ДЕН
6.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Поминете низ зимските временски услови со доверба во adidas COLORBLOCK детската зимска јакна за тинејџери. Синтетичката обвивка ја ветува топлината што ви е потребна кога се борите со студот. Контрастните бои го нагласуваат чистиот, минималистички дизајн. Ставете ја капуљачата за дополнително покривање. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Синтетичка подлога
 • Капуљача

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas COLORBLOCK
  Јакна
  adidas COLORBLOCK