за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Q3
adidas Q3
adidas Q3
adidas Q3
adidas Q3
adidas Q3
adidas Q3
adidas Q3
adidas Q3
adidas Q3
Код на производ: IA1575
adidas

adidas Q3

Код на производ: IA1575
Код на производителот: DTK54
Како што можат само вистинските великани, дуксерот Q3 adidas за јуниори изгледа добро секогаш кога ќе се носи над било што. Направено од мека, брусена ткаенина, обезбедува удобност без разлика дали вашето дете е на прошетка или одмара дома. Овој дуксер лесно се вклопува со другите делови од гардеробата, а графиката во стилот на цртан филм го нагласува спортскиот дух на вашето дете. Благодарение на соработката со компанијата за памук Better, го подобривме производството на памук на глобално ниво. Подобриот памук го прави глобалното производство на памук подобро за луѓето кои го произведуваат, подобро за околината во која расте и подобро за иднината на сите нас. Спецификација: Дуксер за јуниори Графика во стил на цртање.
2.688 ДЕН
2.688 ДЕН
2.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 128 7-8г.
 • 140 9-10г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Како што можат само вистинските великани, дуксерот Q3 adidas за јуниори изгледа добро секогаш кога ќе се носи над било што. Направено од мека, брусена ткаенина, обезбедува удобност без разлика дали вашето дете е на прошетка или одмара дома. Овој дуксер лесно се вклопува со другите делови од гардеробата, а графиката во стилот на цртан филм го нагласува спортскиот дух на вашето дете. Благодарение на соработката со компанијата за памук Better, го подобривме производството на памук на глобално ниво. Подобриот памук го прави глобалното производство на памук подобро за луѓето кои го произведуваат, подобро за околината во која расте и подобро за иднината на сите нас.
Спецификација:

 • Дуксер за јуниори
 • Графика во стил на цртање

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Q3
  Маица со долги ракави
  adidas Q3