за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
Код на производ: 1377436-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR PTJ Rock

Код на производ: 1377436-001
UNDER ARMOUR Project Rock е машки дуксер за тренинг. Памучниот дуксер е исклучително мек и удобен со класичен атлетски изглед. Капуљачата со врвка ќе ве загрее брзо доколку е потребно, додека џебовите ви дозволуваат да ги носите потребните ситници. Ребрестите еластични делови на ракавите и рабовите одржуваат сè на своето место, спречуваат движење и навлегување на ладен воздух. Спуштените раменици му даваат на дуксерот лежерна и опуштена естетика. Лесно се одржува со перење во машина за перење, а материјалот со висок процент на памук го прави овој дуксер долготраен и издржлив. Спецификација: Машки дуксер за тренинг Капуљача со врвка за влечење Предни џебови Целосен патент Машинско перење Состав: 73% памук, 27% полиестер.
6.390 ДЕН
6.390 ДЕН
3.834 ДЕН
Заштеда: 2.556 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOUR Project Rock е машки дуксер за тренинг. Памучниот дуксер е исклучително мек и удобен со класичен атлетски изглед. Капуљачата со врвка ќе ве загрее брзо доколку е потребно, додека џебовите ви дозволуваат да ги носите потребните ситници. Ребрестите еластични делови на ракавите и рабовите одржуваат сè на своето место, спречуваат движење и навлегување на ладен воздух. Спуштените раменици му даваат на дуксерот лежерна и опуштена естетика. Лесно се одржува со перење во машина за перење, а материјалот со висок процент на памук го прави овој дуксер долготраен и издржлив.
Спецификација:

 • Машки дуксер за тренинг
 • Капуљача со врвка за влечење
 • Предни џебови
 • Целосен патент
 • Машинско перење
 • Состав: 73% памук, 27% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR PTJ Rock
  Дуксер
  UNDER ARMOUR PTJ Rock