за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Zero Negative Energy
adidas Zero Negative Energy
adidas Zero Negative Energy
adidas Zero Negative Energy
adidas Zero Negative Energy
adidas Zero Negative Energy
adidas Zero Negative Energy
adidas Zero Negative Energy
adidas Zero Negative Energy
adidas Zero Negative Energy
Код на производ: IK5716
adidas

adidas Zero Negative Energy

Код на производ: IK5716
Код на производителот: DUC52
adidas Zero Negative Energy е детски дуксер со капуљача кој ќе стане омилен дел од гардеробата на вашето малечко. Иднината е твоја. Не дозволувајте некој да ви каже поинаку. Кога ја тргнувате сопствената патека, ќе ви треба качулка што може да се движи со вас. Овој дуксер со патент е направен од растеглив материјал и овозможува неограничено движење. AEROREADY ви овозможува да се чувствувате суво и во зоната. Затоа не можете да очекувате ништо помалку од adidas Z.N.E. колекцијата. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Детски дуксер со капуљача AEROREADY технологија Патент со целосна должина.
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 128 7-8г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Zero Negative Energy е детски дуксер со капуљача кој ќе стане омилен дел од гардеробата на вашето малечко. Иднината е твоја. Не дозволувајте некој да ви каже поинаку. Кога ја тргнувате сопствената патека, ќе ви треба качулка што може да се движи со вас. Овој дуксер со патент е направен од растеглив материјал и овозможува неограничено движење. AEROREADY ви овозможува да се чувствувате суво и во зоната. Затоа не можете да очекувате ништо помалку од adidas Z.N.E. колекцијата. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача
 • AEROREADY технологија
 • Патент со целосна должина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Zero Negative Energy
  Дуксер
  adidas Zero Negative Energy