за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Run
UNDER ARMOUR Run
UNDER ARMOUR Run
UNDER ARMOUR Run
UNDER ARMOUR Run
UNDER ARMOUR Run
UNDER ARMOUR Run
UNDER ARMOUR Run
Код на производ: 1374476-767
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Run

Код на производ: 1374476-767
Со женската маица за трчање Under Armour RUN, ниту една патека не е премногу тешка. Оваа маица е парче опрема за трчање дизајнирана специјално за опасностите од патеката. Издржливата ткаенина е мека, прозрачна и лесна за удобност на следното ниво и врвна разновидност. Брзо ја апсорбира потта и уште побрзо се суши. Спуштениот, контурен раб обезбедува подобрена покриеност, додека рефлектирачките детали даваат подобра видливост за трчање при слаба осветленост. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Спуштен, обликуван раб Рефлектирачки детали Состав: 90% полиестер, 10% EPTFE.
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM S
 • MD M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Со женската маица за трчање Under Armour RUN, ниту една патека не е премногу тешка. Оваа маица е парче опрема за трчање дизајнирана специјално за опасностите од патеката. Издржливата ткаенина е мека, прозрачна и лесна за удобност на следното ниво и врвна разновидност. Брзо ја апсорбира потта и уште побрзо се суши. Спуштениот, контурен раб обезбедува подобрена покриеност, додека рефлектирачките детали даваат подобра видливост за трчање при слаба осветленост.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Спуштен, обликуван раб
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 90% полиестер, 10% EPTFE

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 1373331-100
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 1373331-782
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Run
  Маица
  UNDER ARMOUR Run