за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK
UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK
UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK
UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK
UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK
UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK
UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK
UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK
Код на производ: 1374889-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK

Код на производ: 1374889-001
6.390 ДЕН
6.390 ДЕН
4.473 ДЕН
Заштеда: 1.917 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • SM S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK
Дуксер
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE JACKET-BLK