за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
Код на производ: 1372693-410
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT

Код на производ: 1372693-410
18.790 ДЕН
18.790 ДЕН
18.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MD M
  • LG L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1374630-592
9.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1377437-001
5.934 ДЕН
Заштеда 40%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 1373300-456
6.472 ДЕН
Заштеда 20%
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT
Јакна
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR CGI DOWN BLOCKED JKT