за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
Код на производ: 1377428-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock

Код на производ: 1377428-001
UNDER ARMOUR Project Rock е машки дуксер за вежбање направена од лесен француски фротир. Однадвор е мазен, а внатре мек и топол. Материјалот од кој е направен ја отстранува потта и брзо се суши. Аспираторот со врвка ќе ве загрее брзо доколку е потребно, додека потребните ситници можете да ги ставите во џебовите. Спуштениот обликуван раб обезбедува дополнителна покриеност. Дуксерот лесно се одржува со перење во машина за перење, а материјалот со висок процент на памук го прави долготраен и издржлив. Спецификација: Машки дуксер за тренинг Капуљача со врвка за влечење Предни џебови Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
2.454 ДЕН
Заштеда: 1.636 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • SM S
 • MD M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOUR Project Rock е машки дуксер за вежбање направена од лесен француски фротир. Однадвор е мазен, а внатре мек и топол. Материјалот од кој е направен ја отстранува потта и брзо се суши. Аспираторот со врвка ќе ве загрее брзо доколку е потребно, додека потребните ситници можете да ги ставите во џебовите. Спуштениот обликуван раб обезбедува дополнителна покриеност. Дуксерот лесно се одржува со перење во машина за перење, а материјалот со висок процент на памук го прави долготраен и издржлив.
Спецификација:

 • Машки дуксер за тренинг
 • Капуљача со врвка за влечење
 • Предни џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Project Rock
  Дуксер
  UNDER ARMOUR Project Rock