за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
UNDER ARMOUR Winterized
Код на производ: 1374630-592
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Winterized

Код на производ: 1374630-592
UNDER ARMOUR Winterized е машка јакна со капуљача која ќе го придружува секој ваш активен ден. Технологијата UA Storm му помага на ткаенината да ја одврати водата без да го жртвува дишењето. Таа е отпорна на ветер, а издржливиот, еластичен двослоен материјал обезбедува подобра мобилност, така што ќе бидете повеќе фокусирани на постигнување на вашите цели. Пространа капуљача и висока јака се тука за да се подобри покриеноста. Во страничните џебови можете да ги загреете рацете или да ставите ситници, додека во двата џебови на градите со патент можете безбедно да ставите некои повредни работи. Патентот со целосна должина лесно го прилагодува отворот. Со оваа јакна нема да се грижите за временските услови, секогаш ќе бидете подготвени. Спецификација: Машка јакна со капуљача Патент со целосна должина UA Storm технологија Џебови со патент Странични џебови Машинско перење Состав: 91% полиестер и 9% еластин.
9.590 ДЕН
9.590 ДЕН
9.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MD M
 • LG L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOUR Winterized е машка јакна со капуљача која ќе го придружува секој ваш активен ден. Технологијата UA Storm му помага на ткаенината да ја одврати водата без да го жртвува дишењето. Таа е отпорна на ветер, а издржливиот, еластичен двослоен материјал обезбедува подобра мобилност, така што ќе бидете повеќе фокусирани на постигнување на вашите цели. Пространа капуљача и висока јака се тука за да се подобри покриеноста. Во страничните џебови можете да ги загреете рацете или да ставите ситници, додека во двата џебови на градите со патент можете безбедно да ставите некои повредни работи. Патентот со целосна должина лесно го прилагодува отворот. Со оваа јакна нема да се грижите за временските услови, секогаш ќе бидете подготвени.
Спецификација:

 • Машка јакна со капуљача
 • Патент со целосна должина
 • UA Storm технологија
 • Џебови со патент
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 91% полиестер и 9% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  UNDER ARMOUR Winterized
  Јакна
  UNDER ARMOUR Winterized