за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ: DZ2821-739
NIKE

NIKE Sportswear

Код на производ: DZ2821-739
Nike Sportswear е машка lifestyle маичка чиј класичен крој е надополнет со необична графика. Изработена е од лесен памук, релаксиран крој, за секојдневна удобност. Печатените графики на градите и колковите даваат печат на вашите секојдневни комбинации. Ребрестиот, еластичен дел околу вратот се протега со секое ваше движење, нудејќи незаборавна удобност. Спецификација: Машка lifestyle маица Стандарден крој Кратки ракави Еластичен дел околу вратот Машинско перење Состав: 100% памук.
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear е машка lifestyle маичка чиј класичен крој е надополнет со необична графика. Изработена е од лесен памук, релаксиран крој, за секојдневна удобност. Печатените графики на градите и колковите даваат печат на вашите секојдневни комбинации. Ребрестиот, еластичен дел околу вратот се протега со секое ваше движење, нудејќи незаборавна удобност.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Еластичен дел околу вратот
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FB9815-010
  2.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FN7704-696
  2.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FB9792-410
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Sportswear
  Маица
  NIKE Sportswear