за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
Код на производ: 1376816-369
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Run Anywhere

Код на производ: 1376816-369
UNDER Armour Run Anywhere е женска маица за трчање. Колекцијата Run Anywhere е дизајнирана да им олесни на тркачите да ги постигнат своите цели. Супер лесната ткаенина Heat Gear® обезбедува супериорна покриеност, ја отстранува потта и се суши многу брзо. На тој начин ништо нема да ви го одвлекува вниманието додека уривате лични рекорди. Маичката е изработена од материјал кој се протега во четири правци така што нема да ви ја ограничи слободата на движење и движење. Мрежести панели и исечоци се поставени точно на местото каде што треба да бидат за целосно дишење. Моделот е скратен, па ќе ги истакне вашите стомачни мускули, додека рефлектирачките детали ви помагаат да бидете видливи при лоши временски услови. Спецификација: Женска маица за трчање Heat Gear® ткаенина Мрежести панели Скратен модел Кратки ракави Рефлектирачки детали Машинско перење Состав: 77% полиестер, 23% еластин; Мрежа: 80% најлон, 20% еластин.
4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
1.636 ДЕН
Заштеда: 2.454 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • SM S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER Armour Run Anywhere е женска маица за трчање. Колекцијата Run Anywhere е дизајнирана да им олесни на тркачите да ги постигнат своите цели. Супер лесната ткаенина Heat Gear® обезбедува супериорна покриеност, ја отстранува потта и се суши многу брзо. На тој начин ништо нема да ви го одвлекува вниманието додека уривате лични рекорди. Маичката е изработена од материјал кој се протега во четири правци така што нема да ви ја ограничи слободата на движење и движење. Мрежести панели и исечоци се поставени точно на местото каде што треба да бидат за целосно дишење. Моделот е скратен, па ќе ги истакне вашите стомачни мускули, додека рефлектирачките детали ви помагаат да бидете видливи при лоши временски услови. Спецификација:

 • Женска маица за трчање
 • Heat Gear® ткаенина
 • Мрежести панели
 • Скратен модел
 • Кратки ракави
 • Рефлектирачки детали
 • Машинско перење
 • Состав: 77% полиестер, 23% еластин; Мрежа: 80% најлон, 20% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 1373331-100
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 1373331-782
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Run Anywhere
  Маица
  UNDER ARMOUR Run Anywhere