за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
UNDER ARMOUR Lunar New Year
Код на производ: 1374713-610
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Lunar New Year

Код на производ: 1374713-610
И кога мислите дека сите графички маици се исти, машката lifestyle маичка Under Armour LUNAR NEW YEAR е тука да ве разубеди. Изработен е од лесна и мека ткаенина, за да ви даде леснотија и оптимална слобода на движење. Материјал што ја отстранува потта и брзо се суши за да ве опушти во текот на денот. Еластичниот дел на јаката го спречува растегнувањето на ткаенината. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Еластичен дел Состав: 60% памук, 40% полиестер.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

И кога мислите дека сите графички маици се исти, машката lifestyle маичка Under Armour LUNAR NEW YEAR е тука да ве разубеди. Изработен е од лесна и мека ткаенина, за да ви даде леснотија и оптимална слобода на движење. Материјал што ја отстранува потта и брзо се суши за да ве опушти во текот на денот. Еластичниот дел на јаката го спречува растегнувањето на ткаенината. Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Еластичен дел
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица 1373302-002
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Lunar New Year
  Маица
  UNDER ARMOUR Lunar New Year