за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE
UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE
UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE
UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE
UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE
UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE
UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE
UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE
Код на производ: 1374545-100
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE

Код на производ: 1374545-100
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MD M
  • LG L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE
Маица
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA BREEZE TRAIL TEE