за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Snow Wash
UNDER ARMOUR Snow Wash
UNDER ARMOUR Snow Wash
UNDER ARMOUR Snow Wash
UNDER ARMOUR Snow Wash
UNDER ARMOUR Snow Wash
UNDER ARMOUR Snow Wash
UNDER ARMOUR Snow Wash
UNDER ARMOUR Snow Wash
UNDER ARMOUR Snow Wash
Код на производ: 1373871-767
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Snow Wash

Код на производ: 1373871-767
И кога мислите дека сите графички маици се исти, маичката за тренинг Under Armour Snow Wash е тука да ве убеди. Изработена е од лесна и мека ткаенина, за да ви даде леснотија и оптимална слобода на движење. Материјал што ја отстранува потта и лесно се суши за да бидете фокусирани на вежбањето. Еластичното ребро на јаката го спречува растегнувањето на ткаенината, додека малку спуштениот заден панел обезбедува добра покриеност. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Еластичен дел Спуштен заден панел Состав: 60% памук, 40% полиестер.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MD M
 • LG L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

И кога мислите дека сите графички маици се исти, маичката за тренинг Under Armour Snow Wash е тука да ве убеди. Изработена е од лесна и мека ткаенина, за да ви даде леснотија и оптимална слобода на движење. Материјал што ја отстранува потта и лесно се суши за да бидете фокусирани на вежбањето. Еластичното ребро на јаката го спречува растегнувањето на ткаенината, додека малку спуштениот заден панел обезбедува добра покриеност.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Еластичен дел
 • Спуштен заден панел
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Snow Wash
  Маица
  UNDER ARMOUR Snow Wash