за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
JUICY COUTURE CLASSIC VELOUR HOODIE WITH JUICY  LOGO
JUICY COUTURE CLASSIC VELOUR HOODIE WITH JUICY  LOGO
JUICY COUTURE CLASSIC VELOUR HOODIE WITH JUICY  LOGO
JUICY COUTURE CLASSIC VELOUR HOODIE WITH JUICY  LOGO
Код на производ: JCWA122001-101
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE CLASSIC VELOUR HOODIE WITH JUICY LOGO

Код на производ: JCWA122001-101
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
4.134 ДЕН
Заштеда: 2.756 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд JUICY COUTURE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари
JUICY COUTURE JUICY COUTURE CLASSIC VELOUR HOODIE WITH JUICY  LOGO
Дуксер
JUICY COUTURE JUICY COUTURE CLASSIC VELOUR HOODIE WITH JUICY LOGO